Jak Wysłać Paczkę Kurierem Fedex?

Kurier FedEx Bobolice tel. 730 608 208

Zachodniopomorskie

FedEx Corporation to jedyna z najgłębszych a daleko rozpoznawalnych marek kurierskich na świecie. Istnieje zatem jakiś z niewielu globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych uczestniczących w polskim świata. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje zatem cudowny wybór dla wszystkiego, także dla kobiet, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, kiedy również Tychże ,jakie szukają dobrych usług krajowych. Wrażenie robi i to, że FedEx ma własną flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy prosto z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który otrzyma naszą przesyłkę w zdecydowanym terminie, sam proces nadania jest niemal identycznie jak u operatorów wewnętrznych i bez wątpienia każdy sobie spośród nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o pełne dane dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać usługę oraz opłacić przesyłkę. Co więcej, na kartce FedEx znajdziemy dobre kompendium informacji na materiał nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać i o tym, że FedEx możliwie jako jeden na zbycie proponuje swoim partnerom biznesowym bezpłatne środki do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i nadajemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, kiedy również europaletę. Standardowa przesyłka może ważyć aż 70kg. Usługi firmy należy wydać na domowe oraz międzynarodowe.

Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z podaniem do trzech dni roboczych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z podaniem o określonej porze na nowy dzień codzienny,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, doręczenie do określonego punktu odbioru (oferta dla kupujących biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o wadze do 800kg, doręczenie na swobodny adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie kolejnego dnia rano między 9 a 10 rano w prawdziwych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania tekstów i paczek w stylu d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – pomoc w średniej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w ciągu 2-5 dni roboczych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, dostarczenie do 2 dni roboczych,
FedEx International Priority – przesyłki znane na wszelki świat z gwarancją dostarczenia do 2 dni roboczych,
FedEx International Economy – przesyłki ekonomiczne na wszelki świat, dostarczenie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208

Jak część firm kurierskich, FedEx również oferuje różnorodne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca oryginalna i raczej duża oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy wśród nich możliwość zwrotu palet dla kupujących biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czy usługę liczącą na rozładunku palety poprzez wstawienie jej jedynych punktów we pożądane przez klienta miejsce. Przydatną opcją istnieje dodatkowo odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym zaopatrzonym w windę hydrauliczną z budynku przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy też wyładować paletę w pełni).

FedEx proponuje również swoim klientom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w porządku którego przesyłka uważa żyć wręczona, to swoja przesyłka będzie monitorowana przez pracownika, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla każdych przesyłek standardowych możemy również wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem lub w sobotę.

Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby znaleźć naszą paczkę, wystarczy podać w naszym systemie jej 12-cyfrowy numer. Gdyby jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy sklep internetowy, albo z jakichkolwiek powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny okaże się manager paczek FedEx Tracking. Powoduje on na uzyskanie wyczerpujących danej i śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O stanach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się te z notyfikacji mailowych prowadzonych przez firmę.

Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments